تزریق فیلر لب

تزریق فیلر لب برای افرادی که از داشتن لب های نازک و بدون حجم خود رضایت ندارند و به دنبال افزایش جذابیت های ظاهری خود هستند ، بسیار کارآمد بوده و می تواند با حجم دهی مناسب از طریق وارد کردن میزان مورد نیاز ژل ، فرد را به خواسته خود برساند. تزریق فیلر به لب ها روشی غیر تهاجمی بوده که به صورت موقتی لب ها را برجسته می نماید و نیاز است در فواصل مشخص فرد این اقدام را تکرار کند. انجام این پروسه فقط باید توسط پزشکان انجام شود تا عوارض ناخواسته و نادر موجب کاهش اثربخشی و کیفیت این درمان زیبایی نشود. برای آشنایی با این تکنیک زیبایی با ما تا انتهای مبحث از زبان دکتر فرشاد رحیمی بهترین دکتر برای تزریق ژل لب در تهران همراه شوید.

 

تزریق فیلر لب - دکتر فرشاد رحیمی

 

تزریق فیلر لب

استفاده از فیلرها نوعی درمان زیبایی در میان انواع مختلف و متنوع روش ها به شمار می آید که امروزه بسیاری از افراد به انجام آن روی آورده اند تا چهره ای دلنشین پیدا کنند. ژل مورد استفاده هیالورونیک اسید بوده که در مناطق مختلف لب ، با توجه به آناتومی آن ، تزریق می گردد تا علاوه بر حجم دهی و تغییر شکل آن ها ، منجر به ایجاد تقارن در لب ها گردد. فیلرها طی سال های گذشته ، عاملی در جهت تقویت کنندگی و پرکنندگی در بافت هایی نظیر لب ها داشته اند و اثرات به موقع و سریع آن ها منجر به انتخاب آن از سوی افراد زیادی شده است. ماندگاری آن ها بسته به نوع برند استفاده شده و ناحیه تزریق و همچنین شرایط جسمانی فرد متغییر است. پروسه تزریق به واسطه سوزنی استریل و بسیار نازک قابل انجام است که در حین آن ، فرد درد بسیار کمی را تجربه کند.

ژل مورد استفاده در فیلر لب

دکتر فرشاد رحیمی طی تجربیات فراوان اعتقاد دارند که کم عارضه ترین و معروف ترین ژل لب ، هیالورونیک اسید است که به طور طبیعی در بدن ما تولید می شود و در تزریق فیلر لب در تهران یا شهرهای دیگر بسیار کاربرد دارد. این ماده در ماتریس خارجی سلول ها با غلظت بالایی در مفصل ، چشم و پوست ما تولید می گردد. بهترین خاصیت آن ، جذب مقادیر زیادی آب است و با کمک همین قابلیت نیز موجب حجم دهی در موضع تزریق می گردد. از دست رفتن حجم چربی و استحکام و انعطاف پذیری پوست بر اثر پیر شدن پوست ، چین و چروک های صورت را پدید می آورد که لب ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با تزریق میزان کافی ، کاملا شرایط ظاهری آن ها تغییر کرده و حجیم تر و برجسته تر از پیش می شوند. هیالورونیک اسید در حین پروسه تزریق ژل توسط بهترین دکتر تزریق فیلر تهران ، با لیدوکائین ترکیب می شود این مساله در کاهش یافتن درد در هنگام پروسه و پس از آن نقشی موثر دارد. البته از هیالورونیک ، فقط برای ترمیم لب ها استفاده نشده و کاربردهای گسترده آن در زاویه سازی چانه و گونه ، چین های عمیق بر صورت ، اصلاح فرم بینی ، خط خنده و غیره سبب محبوبیت و استفاده بیشمار از آن در روش های مختلف شده است.

 

 

علت بهتر بودن فیلر لب هیالورونیک اسید چیست؟

هیالورونیک اسید نوعی هیدروکربن است و از جمله ترکیبات شیمیایی آلی در بدن محسوب می شود. این ماده موثر که در بافت های همبند پوست ما وجود دارد از مهمترین ماده های جاذب رطوبت و منابع مغذی پوست به شمار می آید. به دلیل دارا بودن  خاصیت جذب بالا، این ماده در درمان جای زخم ها نقش بسیار مهمی ایفا می کند. هیالورونیک در حفظ نمودن رطوبت و بازسازی و همچنین انعطاف پذیری پوست ما نقش بسزایی داشته و مانعی برای میکروارگانیسم ها محسوب می شود. علاوه بر این موارد، هیالورونیک موجب ترمیم و تولید کلاژن و الاستین شده که دو ماده حیاتی هستند که به بهبود خاصیت پوستی می انجامند. با این تعریف می توانید به خوبی متوجه شوید که وجود این ماده چقدر برای سلامت پوست ما مهم تلقی می شود اما علت اینکه این ماده در تزریق فیلر لب در تهران از سوی بسیاری پزشکان فعال در این حوزه در صدر اولویت ها قرار می گیرد چیست؟ از دست دادن استحکام بافت های لب و حجم آن بر اثر گذر زمان منجر به چین و چروک در این عضو می شود. با تزریق دوز معینی از این ژل به لب ها ، شاهد حجم دهی مناسب اما بدون عارضه ای خواهیم بود چرا که در بدن ما به طور طبیعی وجود داشته و ساز و کار سیستم بدن واکنش مقابله ای با ورود آن نخواهد داشت. هیالوروینک این خاصیت را دارد که پیش از پروسه با درصدی از لیدوکائین لینک شود تا به کاهش درد در حین تزریق کمک کند.

مشخصات ژل مناسب برای تزریق فیلر لب در تهران 

فیلرها از مواد مختلفی تشکیل شده اند و به همین دلیل کاربردهای مختلفی در مناطق مختلف بدن خواهند داشت . برای ژل لب بهتر است بهترین و مرغوب ترین نوع آن مورد استفاده قرار بگیرد تا نتیجه ای ایده آل در انتظار فرد باشد. این مشخصات عبارتند از:

 • داشتن حالت چسبندگی در حد اعتدال
 • گلوله نشدن در زیر پوست لب
 • انسجام مناسب ژل
 • یک نواخت شدن و پخش شدن در لب به صورت متعادل

انواع تزریق فیلر لب کدامند ؟

امروزه بانوان زیادی در ایران در تلاشند لب های خود را مانند بازیگران و دختران کشورهای دیگر و غیره در بیاورند . در میان عموم مردم تزریق ژل لب در تهران یا سایر شهرهای ایران با انواعی که در زیر نام آن ها آورده شده ، شناخته می شوند:

 • تزریق ژل لب روسی
 • تزریق ژل عروسکی
 • تزریق ژل لب چاک دار
 • مدل گرد
 • مدل قلوه ای
 • مدل هالیوودی
 • مدل طبیعی

آشنایی با مدل های محبوب تزریق فیلر لب در تهران

در این بخش درباره سه نوع پرطرفدار تزیق ژل توضیحاتی ارائه می کنیم:

 • تزریق ژل لب عروسکی

تزریق فیلر لب عروسکی که این روزها با نام باربی نیز در میان بانوان جوان شناخته می شود از محبوبترین انواع تزریق ژل لب تهران است. با این حال به دلیل حجم زیاد ژل تزریقی، فرم لب ها برجسته تر از حد معمول شده و کاملا در صورت مشخص می شوند. افرادی که چهره ای ظریف دارند باید از این مدل صرف نظر کنند چرا که هارمونی طبیعی را بر هم می زند. اگر برای بار اول است که قصد دارید تزریق فیلر داشته باشید توصیه می کنیم نوع دیگری را امتحان کنید.

 • تزریق ژل لب طبیعی

بر هیچ کس پوشیده نیست که زیبایی در سادگی و طبیعی بودن است. به همین دلیل بسیاری از پزشکان مدل پرطرفدار فیلر لب طبیعی را پیشنهاد می کنند. در این پروسه ظاهر لب پایین و بالا با حجم معینی ژل پر شده و تناسب دلنشینی بوجود می آید و لب ها پس از تزریق حالتی مصنوعی به خود نمی گیرند. در این تکنیک چین های موجود در لب برطرف شده و عدم تقارن در آن ها برطرف می شود.

 • تزریق ژل لب روسی

تمرکز اصلی در تزریق فیلر لب در تهران به شکل روسی بر تیز شدن حاشیه لب ها و کشیدگی آن ها بوده و در واقع اندازه لب ها تغییر چندانی نمی کند. در این نوع دوز مشخصی از ژل در ناحیه خط لب ها تزریق شده و زمانی که نمایی کلی از طرح لب معین شد، پزشک مقادیری از فیلر را داخل لب ها به منظور پر شدن حجم آن تزریق می کند.

نمونه های تزریق فیلر لب در تهران توسط دکتر رحیمی

 

نحوه تزریق فیلر لب تهران

در ابتدا لازم است بهترین پزشک تزریق ژل را جهت انجام این پروسه از طریق جستجو در شبکه های مجازی و پرس و جو از اطرافیان انتخاب نمایید. پیش از پروسیجر ، دکتر باید شناختی دقیق از پوست و نیاز فرد داشته باشد. این امر به وی در تصمیم گیری در خصوص میزان دوز مصرفی و انتخاب مدل مناسب که با اجزای چهره فرد مطابقت دارد ، کمک شایانی می نماید. عمق مورد نیاز نیز در بررسی های پوستی از سوی بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران قابل تشخیص است تا بتواند نتایج دلخواه و متعاقب آن رضایت فرد را برآورده نماید. پس از بی حس کردن موضع مورد نظر به واسطه محلول ضد عفونی و الکل ، پروسه آغاز می شود. ژل مورد نیاز وارد سرنگ مخصوص و نازک شده و در عمق معینی در لایه های پوستی لب بالا و پایین فرد تزریق می گردد.

چه کسانی نمی توانند تزریق ژل لب انجام دهند؟

به گفته دکتر فرشاد رحیمی بهترین پزشک برای تزریق فیلر لب در تهران افراد زیر با محدودیت در انجام این تکنیک مواجه هستند:

 • زنان باردار
 • مادران در دوران شیردهی
 • مبتلایان به بیماری های پوستی
 • بیماران لوپوس و روماتیسم و سندروم نفروتیک
 • بیماران خودایمنی
 • کسانی که داروهای آسپرین و وارافاین به طور مداوم مصرف می کنند.
 • افرادی که حساسیت های پوستی دارند
 • بیماران دیابت کنترل نشده و مبتلایان به بیماری های قلبی و عروقی
 • مبتلایان به عفونت های باکتریای پوستی
 • مبتلایان به تبخال فعال
 • افراد زیر 18 سال

تمامی افراد باید قبل از تزریق ژل لب در تهران یا شهر محل سکونت خود ، بیماری و نوع داروهای مصرفی روزانه خود را به پزشک اطلاع دهند تا تصمیم گیری برای اقدام به این پروسیجر از سوی ایشان انجام گردد.

 

 

فواید تزریق فیلر لب

دکتر رحیمی ، بهترین پزشک برای تزریق ژل در تهران بر این باورند که از موثرترین و مهم ترین فواید و مزایای ژل لب این است که قدرت حجم دهی به لب ها را دارد. با بالا رفتن سن ، لب ها نیز مانند سایر اعضای بدن چربی ها را از دست می دهند و همین امر منجر به چروک های ظریف بر لب ها شده و تنها با کمک و بهره مند شدن از تکنیک هایی مانند فیلر لب می توانیم زیبایی را به لب ها برگردانیم. علاوه بر این ، تزریق ژل به لب ها تغییر شکلی مطلوبی را در آن ها ایجاد می نماید. مزایای این تکنیک به طور خلاصه عبارتند از :

 • غیر تهاجمی بودن و عدم نیاز به بیهوشی
 • کوتاه بودن پروسه تزریق و نقاهت
 • نتایج مثبت و بالا بودن آمار رضایت از انجام این پروسه

چند نکته مهم درباره تزریق فیلر لب

 • باید لب ها توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب کاملا آنالیز شوند تا اختلالات عملکردی احتمالی آن ها به تشخیص دکتر برسد.
 • باید تزریق به گونه ای برنامه ریزی شود که با اجزای صورت ، میمیک و در حالت کلی ابعاد صورت فرد هارمونی داشته باشد بنابراین اگر صورتی ظریف دارید برای تزریق میزان دوز بیشتری پافشاری نکنید چرا که نتیجه به هیچ وجه خوب نمی شود.
 • باید قسمت مرکزی لب ها در ابتدا در نظر گرفته شود و سپس اقدام به تزریق به کنار لب ها اقدام گردد.
 • با توجه به اینکه اصول زیبایی شناختی از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین توجه به این نکته از جانب پزشک ضروری است که لب بالایی کمی کوچک تر و عقب تر از لب پایین دیده شود.
 • در هنگام تزریق فیلر لب در  تهران می توان تزریق ژل به چانه، کانتورینگ و غیره را نیز به طور همزمان به انجام رسانید.
 • ممکن است فرد فقط تقاضا نماید که به دور لب ها ( ورمیلیون ) ژل تزریق شود تا لب ها حالتی برجسته تر بگیرند. بنابراین این این امکان فراهم است که بدون تزریق به خود لبها، تنها به مرز آن ها فیلر را تزریق نمود.
 • اگر قصد انجام تزریق ژل لب دارید حتما به پزشک با تجربه و متبحر مراجعه نمایید تا نتیجه حاصله به دور از عوارض باشد و ظاهری بدون عیب و نقص را برایتان به ارمغان آورد.

 

 

مراقبت های پس از تزریق فیلر لب

برای بهره مندی از ژل تزریق شده درون لب ها برای مدت زمانی طولانی نیاز است یک سری موارد را رعایت نمایید تا لذت بیشتری از برجسته بودن و فرم زیبای لب های خود ببرید. در ادامه به برخی از این نکات از زبان بهترین دکتر برای تزریق ژل لب در تهران اشاره می کنیم:

 1. در دو هفته ابتدایی پس از تزریق ژل لب از حضور در محیط هایی نظیر سونا خودداری نمایید تا ژل در محل موردنظر تثبیت شود. در این ایام الزامیست از استحمام با آب داغ نیز پرهیز شود.
 2. دو روز ابتدایی از اهمیت زیادی برخوردار است تا ژل در موضع به درستی باقی بماند بنابراین از دستکاری کردن و اعمال فشار بر موضع خودداری کنید.
 3. زمانی که مایعاتی نظیر چای و قهوه و غیره می نوشید از نی استفاده کنید تا داغ بودن مایع بر نتیجه اثر ژل تاثیرگذار نشود.
 4. از هر فعالیتی که منجر به بالا رفتن فشار خون زیاد می شود اجتناب نمایید. مدت زمان این محدودیت فقط به یک روز ختم می شود.
 5. لازم است بدانید تزریق فیلر لب پروسه ای ساده بوده و نیازمند گذراندن دوران نقاهتی طولانی مدت نیستید و می توانید روال عادی زندگی خود را از همان روز اول پیش بگیرید.
 6. سعی کنید بدن خود را هیدراته نگه دارید. این کار با نوشیدن مایعات مخصوصا آب فراوان در طول روز امکان پذیر است.

سوالات متداول

در پروسه تزریق ژل به لب ها به واسطه سوزنی که حاوی هیالورونیک اسید است به نقاط مختلف با هدف حجم نمودن و رفع عدم تقارن در لب ها تزریق انجام می شود. ژل را می توان یا به خود لب یا مرز ورمیلیون تزریق نمود. در حالت اول لب ها پرتر شده و در صورتی که به ناحیه مرزی ژل تزریق شود، لب ها برجسته می شوند.

آیا تزریق فیلر لب ، دردناک است ؟

همه میدانیم که آستانه تحمل هر فرد با دیگری متغییر است ، همین مساله سبب شده برخی در حین تزریق ژل لب درد بیشتری داشته باشند و برخی دیگر ، درد کمتری احساس نمایند. با این وجود در هنگام شروع به تزریق ، بهترین دکتر تزریق ژل تهران ، فیلر را با ماده بی حسی ترکیب می کند تا میزان درد در افراد به حداقل ممکن برسد. به عبارتی دیگر بهترین دکتر برای تزریق ژل لب در تهران با توجه به شرایط شما ممکن است از کرم بی حس کننده یا بی حس کننده دندانی مانند لیدوکائین بهره ببرد.

ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است ؟

دکتر رحیمی اعتقاد دارند که به طور میانگین ژل ها در حدود 6 تا 10 ماه ماندگاری دارند. با این حال ، میزان دوام آن به نوع ژل و زمان متابولیزه کردن هیالورونیک اسید در بدن فرد بستگی دارد.

تزریق فیلر چقدر طول می کشد ؟

تزریق ژل به لب بالا و پایین ، تکنیکی رایج بوده و با تکیه بر تجربه دکتر شما ، در حدود 15 تا 20 دقیقه به طول می انجامد و درمانی زمان بر شناخته نمی شود. البته در ابتدای پروسه به مدت یک ربع ساعت لازم است از استعمال کرم بی حس کننده و اثر گذاری آن بگذرد تا زمان تزریق فرا رسد.

احتمال جا به جایی ماده بعد از تزریق ژل لب وجود دارد؟

پاسخ این سوال ، بله است. چنانچه این کار توسط پزشک بی تجربه و در مکان هایی غیر از کلینیک معتبر صورت پذیرد ، احتمال اینکه تکنسین درک درستی از نحوه عملکرد و عمق تزریق نداشته باشد ، افزایش یافته و همین امر کیفیت تزریق و ریسک جابجا شدن و عدم تقارن را بالا می برد.

چه مقدار ژل برای تزریق مناسب است؟

این که با میزان از دوز می توان نتیجه ای قابل قبول گرفت به نازک بودن لب های شما بستگی دارد چرا که سلیقه شخصی هر فرد با دیگری متفاوت است و ویژگی های اجزای صورت هر فرد نیز با دیگری تفاوت های چشمگیری دارد.با این حال اگر برای بار اول قرار است تزریق ژل به لب انجام دهید بین 1 تا 1.5 میلی لیتر برای شما کفایت می کند. این میزان دوز لب ها طبیعی نموده و از بزرگ شدن بیش از حد آنها که بعضا منجر به دلزده شدن فرد می گردد، جلوگیری می نماید.

چه زمانی می توان نتیجه تزریق را دید؟

افرادی که برای بار نخست تزریق ژل لب را تجربه می کنند، در روز ابتدایی تورم زیادی در ناحیه دور لب های خود مشاهده می کنند. اغلب افراد در این بازه زمانی از اینکه ژل تزریق کرده اند پشیمان می شوند چرا که تصور می کنند فرم لب ها به این اندازه حجم باقی می ماند اما با گذشت دو تا سه روز التهاب و ورم اولیه کاملا برطرف می شود و ظاهر لب ها کاملا طبیعی و با حالتی زیبا دیده خواهد شد.

0 0 رای ها
امتاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ثریا
ثریا
11 ماه قبل

من سه بار پشت سر هم تزریق ژل داشتم بار اول کمی گلوله شد ولی رفع شد. این بار که بار چهارمه باز همون قسمت قبلی یکمی گلوله شده. باید چکار کنم؟

drrahimi14
drrahimi14
پاسخ به  ثریا
11 ماه قبل

سلام باید حتما توسط پزشک ویزیت شوید، تا علت مشخص بشه، و براساس اون درمان مناسب انجام بشه