همه چیز درباره جوانسازی دست

شاید باور نکنید ، اما اولین ناحیه بدن که علائم پیری را در خود نشان می دهد دست شما می باشد. یکی از مشکلات اساسی که اکثر افراد با آن مواجه هستند پیری و افزایش سن می باشد. همه از آن فراری هستند و می خواهند تا از تاثیرات پیری به خصوص در ظاهر خود دوری کنند. همه بخش های بدن به نوعی این موضوع را در خود نشان می دهند ، اما جای نگرانی نیست ؛ زیرا روش های بسیاری با استفاده از علم پزشکی می توانند شما را از این مشکل نجات دهند. حال ما می خواهیم این مسئله را برای شما حل کنیم و به روش های مختلف برای جوانسازی دست بپردازیم.شما می توانید برای مشاوره حضوری و انجام این پروسه ها به بهترین پزشک زیبایی تهران دکتر فرشاد رحیمی مراجعه کنید.

 

جوانسازی دست - دکتر فرشاد رحیمی

 

این موضوع که افزایش سن زودتر از هر جای دیگر در دست ها دیده می شود آنچنان جای تعجب ندارد ؛ زیرا با وجود همه ضربه ها ، شست و شو روزمره ، نور آفتاد و حرکت و استفاده تقریبا 24 ساعته از دست ها این موضوع بسیار منطقی به نظر می رسد که دست ها زودتر از سایر نواحی بدن فرسوده شوند. به طور کلی دست ها معمولا در مورد پیری نادیده گرفته می شوند در حالی که مهم ترین نشانه ها و زودترین آنها در دست ها خواهد بود. با افزایش سن و پیری افراد دقت بیشتری نسبت به مواردی مانند چروک ، لکه ها و معلوم شدن رگ ها که همه نشانه های پیری هستند اهمیت می دهند ، اما جای نگرانی نیست ؛ زیرا تمام این مشکلات را می توان به راحتی با انجام یکی از انواع راه های جوانسازی دست در تهران با مراجعه به دکتر رحیمی حل نمود.

جوانسازی پوست دست به چه معناست ؟

به طور کلی مجموعه چند پروسه مختلف است که همه آنها می توانند دست های شما را از پیری نجات دهند و جوانی را به آنها باز گردانند و باعث زیبایی ظاهری آنها شوند. روش های بسیاری برای این کار وجو دارد که تفاوت های خود را با هم دارند ، این روش ها می توانند از بازه درمان لیزری تا تزریق چربی و یا فیلرهای پوستی متغیر باشد و هر کدام از آنها مزایا و مضرات خود را دارن که قبل از انتخاب هر کدام شما باید به تمامی موارد مربوط به هر کدام توجه نمایید. همچنین در برخی از مواقع تنها یک پروسه کارساز نیست و برای درمان کامل و از بین بردن همه علائم پیری نیاز به انجام چند پروسه ترکیبی برای انجام جوانسازی پوست دست می باشد. شما می توانید با مشورت دکتر رحیمی بهترین روش جوانسازی دست در تهران را بیابید.

داوطلب مناسب برای جوانسازی پوست چه خصوصیاتی دارد

اگر بخواهیم به صورت کلی بگوییم هر شخصی که مصرف و یا اعتیاد به دخانیات ندارد و از سلامت جسمانی خوبی برخوردار است ، در صورتی که از مشکلات حاصل از پیری رنج ببرد می تواند از این روش های جوانسازی برای بهبود در ظاهر خود استفاده نماید. همچنین به طور عمده افرادی که یکی از این پروسه ها را انجام می دهند ممکن است از مشکلات زیر رنج ببرند :

 • نازک شدن پوست روی دست ها
 • لکه های مربوط به افزایش سن
 • چروک در دست ها
 • زیاد شدن و قابل مشاهده شدن رگ های دست به مقدار زیاد

البته باید توجه داشته باشید که انجام هرکدام از روش های جوانسازی دست در تهران برای افرادی با شرایط زیر پیشنهاد نمی شود :

 • افرادی که دخانیاتی مانند سیگار مصرف می نمایند و علاقه ای به ترک آن ندارند
 • اشخاصی که انتظارات منطقی ندارند و خواهان مشاهده معجزه بعد از پروسه هستند
 • افرادی که آلرژی های مختلفی به فیلرهای پوستی و مواد دیگردارند که در این پروسه ها استفاده می شوند
 • کسانی که سابقه آنافیلاکسی و واکنش آلرژیک شدید را دارند
 • زنانی که باردار هستند یا در دوران شیردهی قرار دارند
 • کسانی که دچار مشکل خونریزی هستند

قبل و بعد از پروسه جوانسازی دست چه می گذرد

قبل از اینکه پروسه شما آغاز شود پزشک وظیفه دارد تا در یک جلسه ویزیت مشاوره کاملی را با شما در رابطه با پروسه انجام دهد و درباره تمامی موارد مربوط به آن شما را آگاه سازد. همچنین باید به تمامی پرسش های شما پاسخ کامل دهد و موارد مورد نیاز برای داشتن یک دوره نقاهت عالی را در اختیار شما بگذارد. ضمنا باید توضیح دهد که تجربه این پروسه چگونه خواهد بود چه اتفاقاتی قرار است برای بیمار رخ دهد. همچنین در این جلسه توانایی و آمادگی شما برای این پروسه نیز با انجام آزمایشات مختلف بررسی می شود. در برخی از پروسه ها ممکن است قبل از آن نیاز به اعمال مواد بی حسی باشد. همچنین پزشک از شما می خواهد تا مصرف سیگار و هرگونه دخانیات را کنار بگذارید و از مصرف داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی که احتمال خونریزی را بالا میبرند را نیز قطع نمایید.

دوره نقاهت بعد از هر پروسه نیز به نوع آن دارد. به عنوان مثال در صورت انجام تزریق فیلر دیگر نیازی به گذراندن یک دوره طولانی نقاهت مانند روشی که با جراحی انجام می شود نیست. همچنین بعد از اتمام پروسه نیاز است تا از قبل با شخصی معتمد هماهنگی کرده باشید تا رفت و آمد شما قبل و بعد از آن پروسه جوانسازی دست را عهده بگیرد و تا 24 ساعت بعد از آن در کنار شما باشد و از شما مراقبت نماید. همچنین ممکن است نیاز داشته باشید تا چند هفته قبل از پروسه یکسری داروها و یا کرم ها را استفاده کنید.

مزایا و معایب پروسه

در ادامه تعدادی از مهم ترین موارد مثبت و معایب مربوط به این پروسه ها را برای شما شرح می دهیم :

مزایا :

 • تعداد زیادی از پروسه ها وجو دارد که می توانید با توجه به نیاز خود از بین آنها مناسب ترین را انتخاب نمایید
 • همچنین تعداد زیادی از پروسه ها وجود دارند که به راحتی می توان با انجام آنها مقدار مشخص بودن رگ ها در دست را کاهش داد
 • این پروسه ها می توانند کاری کنند که دست ها پر تر سر حال تر و جوانتر به نظر برسند

معایب :

 • در برخی از موارد نیاز به انجام چند پروسه یا تکرار یکی از آنها برای دست یابی به نتیجه دلخواه وجود دارد
 • امکان دارد که دوره نقاهت آنها با ناراحتی ، درد و تورم و کبودی همراه باشد که می توانند آزار دهنده باشند
 • در مواردی که بیمار با مشکلاتی مانند آفتاب سوختگی و دیابت نیز مواجه است امکان کاهش سرعت بهبودی در ریکاوری و دریافت نتایج ضعیف تر وجود دارد

دوره نقاهت بعد از انجام پروسه های جوانسازی دست چگونه خواهد گذشت ؟

اکثر پروسه های مربوط به جوانسازی پوست دست معمولا به صورت سرپایی می باشند و بسته به اینکه چه پروسه ای را انجام می دهید معمولا دوره نقاهت کوتاهی نیز دارند. همچنین در صورتی که چند پروسه همزمان برای شما انجام شود دوره ریکاوری طولانی تر خواهد بود. ضمنا همانطور که می دانید شما باید قبل از پروسه درباره زمان ریکاوری و چگونگی انجام فعالیت های روزانه در آن دوره از پزشک خود سوال کنید تا در گذراندن نقاهت خود به مشکل نخورید. بعد از انجام پروسه تورم و کبودی کاملا طبیعی است و در صورتی که تزریق چربی انجام داده اید ممکن است به استفاده از گن های مخصوص نیاز پیدا کنید. همچنین عوارض عمومی بعد از پروسه جوانسازی پوست در تهران باید تا 14 روز بعد از عمل از بین بروند. بعد از آن شما می توانید نتیجه نهایی حاصل شده از پروسه خود را کاملا مشاهده نمایید.

0 0 رای ها
امتاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها